1 сент. 2020 г.

Ось і настав цей день. 1 вересня – День Знань і старту нового навчального року

     Ось і настав цей день. 1 вересня – День Знань і старту нового навчального року. Ми починаємо його після довгого карантину. Хочеться, щоб цей день і рік, не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь

прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!

    Торішній рік, ми не привітали наших відмінниць, і першим що ми зробили на перших хвилинах коли зайшли в клас, нагородили наших талановитих дівчат:

Лучанінову Єлизавету, Кіценко Анну, Опару Діану, Максимову Маргариту.    Далі, ми почали ,  урок-квест тема якого  "Школярі об'єднують країну", ми мандрували по нашій  Україні. Вона дуже велика ? Вона найбільша в Європі! У нашій країні багато маленьких сіл та великих міст. Україна поділена на 24 області . Кожна область унікальна: має свою вишивку, свої костюми, навіть деякі предмети в різних областях можуть по-різному називатись.Саме це і робить нашу Україну неймовірно гарною!!! Вона схожа на великий букет з чарівних квітів. І чим більше різних квітів, тим і букет гарніший та яскравіший.

    Розбившись на дві команди ми пройшли сім станцій квесту, і в кінці зібрали всі символи і обереги нашої країни.


Комментариев нет:

Отправка комментария